×

TARİHÇE

Teorik ve pratik olarak meslek eğitimine devam etti. Fransiz Pierre Cardin markasına yuksek miktarlarda konfeksiyon üretim yaptı. Ipek kumaslar uzerinde yogunlasip farkli tasarimlar yaratti. İlk modaevini açtı.

1970

Zeki Muren basta olmak uzere Türkiye’de sanat ve eğlence dünyasında yer alan önemli tüm starları giydirdi. Pangalti da 3 katli gorkemli bir moda salonunu musterilerinin begenisine sundu. Birçok dernek, T.B.M.M., Vizon Show için defileler yaptı.

1980

Amerika’da Florida jet setine 3 defile yaptı, koleksiyonu büyük ilgi gördü. Show amaçlı bayan koleksiyonu hazırladı. Dünya Güzellik yarışmasında ülkemizi temsil eden kızımız için hazırladığı kıyafet Milli Kostüm Ödülü aldı. Galatasaray Futbol Takımı’nın ilk kez Şampiyonlar Ligi’ne kaldığı sene kıyafetleri de Türkiye’de ilk kez bir Modacının, Muzaffer Çaha’nın imzasını taşıyordu.

1990

İstanbul Çiftehavuzlar’da bulunan mağazasını açtı. Sanatta 35.yil kutlamasini gorkemli bir defile davetle sevenleriyle kutladi. 2006 yilinda Gumussuyu da dekorasyonu 1 yil suren en yeni salonunu musterilerinin begenisine sundu. Ekonomiye yon veren ailelerin ve is adamlarinin kiyafetlerini tasarlamaya devam ediyor.

2000

Suare markasını kurdu. Markayı uzman olduğu abiye ve seremoni giyiminin daha geniş kitlelere ulaşması için Gümüşsuyu salonunda açtı.

2010